Recenze zákazníků

Míša K.

Praha

Ruce masérky jsou neskutečně šikovné a skvěle odvádí svou práci. Člověk zapomene na každodenní stres a nechává se unášet vůněmi a prožitky po prvotřídních produktech k vašemu uvolnění...

Sandra B.

Velká Británie

Jako velký milovník masáží jsem samozřejmě i velice náročný zákazník, služby paní Kateřiny však více než předčily mé očekávání. Většina masážních salonů je jako zrychlený komerční pás, kde sice dostanete službu, kterou jste si zaplatili, ale nic navíc. U paní Kateřiny je to jiné. Jen co vejdete, dýchne na vás velice přátelská a uvolňující atmosféra, v průběhu samotné masáže jakoby jste se ocitli v úplně jiném světě. Dostane se vám nejen příjemného dotyku, ale i milého slova, které má smysl, takže celková masáž nabývá úplně jiných rozměrů. Doporučuji!et.

Veronika P.

Zlín

Na odreagování od každodenního stresu a napětí, mohu masáže od Kateřiny Krausové velice doporučit. Její služby využívám už několik let a vždy mi perfektně pomohou od bolesti i napětí. Za mě rozhodně nejvíc doporučuji masáž lávovými kameny. Oceňuji také profesionální přístup a péči, vždy se budu ráda vracet.